Ostatní

Hledej člověka, který miluje stejným způsobem jako ty

Pokud chceš být šťastná, hledej člověka, který miluje stejným způsobem jako ty. Člověka, který mluví upřímně o tom, co cítí nebo co si myslí. Ať už je to na prvním rande nebo po půlroce ve vztahu.

Člověka, který se svých pocitů nebojí a neutíká před nimi, který se nestáhne zpátky ve chvíli, kdy věci začnou být vážnější, který má odvahu být zranitelný, ačkoli byl možná v minulosti zrazen a ublížen.

Hledej člověka, který nechce hrát hry s tvým srdcem. Takového, který nebude předstírat jen proto, aby vypadal, že má hodně věcí na práci, že nemá tolik času, a působil tak „cennější“.

Takového, který bude uvolněný a nebude ti tvrdit, že „na to jdete moc rychle“ nebo tě naopak nebude do ničeho přehnaně nutit. Hledej člověka, který bude mít stejný zájem jako ty, který ocení, že se staráš, že s ním chceš trávit čas, že s ním chceš podnikat věci společně nebo mu představit přátele.

Člověka, u kterého nikdy nebudeš litovat, že jsi ho měla ráda, ačkoli to třeba na konci nevyjde. Člověka, který miluje stejným způsobem jako ty, protože nemá cenu být s někým, s kým si nepřipadáš dostatečná. Nemá cenu být s kýmkoli, s kým cítíš, že se musíš změnit, abys vyhovovala.

Hledej člověka, se kterým si budeš připadat úplně sama sebou, a to bez jakýchkoli negativních následků. Člověka, který tě přijme ve tvé úplnosti, aniž by v tobě vyvolával pocit viny.

Neztrácej čas s nikým, kdo do vztahu nedává vše, kdo se nesnaží. Neztrácej čas s nikým, kdo si neuvědomuje, jakou hodnotu máš. Neztrácej čas s nikým, kdo tě nedělá šťastnou.

Nenech se unést sladkými slovy, raději sladkými činy.

A pamatuj si, že se nemusíš spokojit s ničím menším, a neobávej se opustit toho, kdo se k tobě nechová tak, jak si skutečně zasloužíš. Život je příliš krátký na to, aby byl stráven v neštěstí.