Ostatní

Nedoufej, že existují muži jiného druhu

Muži jsou prostě muži. Nauč se je mít ráda právě takové, protože jinak budeš zklamaná. Nesnaž se je předělat. Nesnaž se hledat někoho odlišného. Všichni jsou stejní. Jen priority a charakter má každý jiný.

Měj na nich ráda to, jak někdy neberou věci moc vážně, ačkoli to třeba nedokážeš pochopit, protože tím přináší povznesení a úlevu i tobě samotné. Měj ráda to, jak neumí projevovat emoce, ačkoli tě to může někdy vytáčet, protože se díky tomu nenechávají strhnout a zachovávají klid, když je potřeba.

Zkus pochopit, proč tě někdy nevnímají, protože prostě uvažují jinak. Možná jednodušeji, přímočařeji. To proto, aby dokázali věci řešit rychle a bez zbytečného přemýšlení, když je to nutné. Zkus pochopit, proč někdy nerozumí tvým náznakům. Nevidí ti do hlavy. Nedoufej, že jim to nějak, třeba později, dojde.  Pečuj o ně s láskou. Dopřej jim svoji něhu a laskavost, neboť je velkým darem. Dokáže proměnit mužskou hrubost. Dodat sílu a energii.

Měj se však na pozoru před mužskou touhou, neboť je velmi odlišná od ženské. Nemusí získat takovou hloubku jako touha tvá. Může zůstat pouze povrchní, fyzická. Smiř se s tím včas. Nedoufej, nenamlouvej si opak. Muži nejsou jako ty. Muž musí skutečně chtít a rozhodnout se pro to, aby s tebou byl.

Buď na ně vlídná, laskavá, miluj je. Ale zachovávej si hranice. Nezapomínej především na sebe. Nenech je se sebou hrát. Nenadbíhej jim až moc. Udělej krok, ale vždy čekej také na protikrok.