Ostatní

Neztrácej čas s někým, kdo hraje hry

Neztrácej čas s někým, kdo vysílá protichůdné signály a hraje hry. S někým, kdo je v jednu chvíli nadšený, že s tebou může být, a ve druhé o sobě nedá vědět. Neodpovídá na zprávy a skrývá se.

Netrap se zbytečně s někým, kdo se ti ozve jen tehdy, když se cítí osaměle. Jen tehdy, když tě k sobě potřebuje proto, aby se zabavil.

Místo toho raději čekej na člověka, který vždy odpoví. Člověka, který nebude utíkat. Takového, který za tebou rád přijde kdykoli, nejen když nebude mít nic jiného.

Čekej na člověka, který se s tebou bude na ulici držet za ruku, protože bude chtít, aby všichni kolem věděli, že jste spolu. Člověka, který tě s sebou vezme za rodinou, za přáteli, za známými. Proto, aby všichni věděli, že tvoříte pár.

Nespokojuj se s ničím menším. Uvědomuj si svoji hodnotu. Nemusíš se trápit s nikým, kdo ti nevěnuje plnou pozornost.

Třeba jsi po dlouhé době sama, chceš se jen bavit, zaflirtovat si, pobavit se s někým novým. A to je také fajn! Směle do toho. Ale nezapomínej, že je zbytečné se na někoho fixovat, jestliže ten druhý o vztah nestojí.

Věř, že až se tento člověk objeví na obzoru, budeš to okamžitě vědět. Něco prostě „zapadne“. Bude to úžasná synergie, bude to velká souhra dvou srdcí.