Ostatní

Počkej si na člověka, který tě chce opravdu poznat

Počkej si na člověka, kterému se líbí nejen to, jak vypadáš. Člověka, který tě chce opravdu poznat. To, kdo jsi, i proč taková jsi. Se vším, co k tomu patří, s veškerou veselou i smutnou historií. Člověka, kterému nestačí s tebou jen tak trávit čas, ale který tě chce také pochopit.

Počkej si na člověka, který se nespokojí s plytkostí. Povrchností. Letmými řečmi. Někoho, s kým můžeš probírat hlubokomyslná témata stejně dobře jako hrát si na polštářovou bitvu. Někoho, s kým si dáš skleničku vína a budeš do noci filozofovat o budoucnosti vesmíru stejně jako se hravě šťouchat a vtipkovat o nesmyslech.

Takového, který s tebou není, protože nemá jinou možnost, ale právě proto, že má různé možnosti, a ze všech si volí pouze tebe. Takového, kterého zajímá kvalita místo kvantity.

Takového, který kromě světlých stránek dokáže plně přijmout i temná zákoutí tvé mysli… A neuteče, když věci půjdou do tuhého. Takového, který tě nejen přijme takovou, jaká jsi, ale také ocení, že právě taková jsi.

Počkej si na člověka, se kterým si budeš připadat obdivovaná. Člověka, se kterým si budeš připadat jako v hlavní roli, ačkoli se nikdo jiný nedívá.

Nic jiného za to nestojí. Nic jiného si nikdo nezaslouží.