Ostatní

Počkej si na člověka, který ti ukáže, kým opravdu je

Počkej si na člověka, který tě nebude jen a pouze přitahovat. Přitažlivost je prostá, nastane snadno. Počkej na člověka, se kterým si také porozumíš. Člověka, vedle kterého budeš ležet, cítit obdiv a fascinaci… ale zároveň také hluboký vnitřní soulad. Pocit, jako byste se hledali celé věky.

Počkej si na člověka, který se ti otevře, který ti ukáže, kým opravdu je. S odvahou a elegancí, ač to pro něj nebude snadné. Člověka, ke kterému i ty sama můžeš být otevřená. Ukázat se ve své plnosti. Ukázat to, kdo opravdu jsi, co máš v sobě. Ukázat vše, co se v tobě ukrývá, a vědět, že tvá zranitelnost nebude zneužita. Vědět, že tě neodsoudí, že tě bude milovat se vším všudy.

Na člověka, se kterým se rozplyneš, se kterým padnou všechny bariéry, protože už nadále nebudou potřeba. Nebude třeba se schovávat a předstírat. Nebudou třeba již žádné hry. Prostě budeš tím, kým jsi, a to bude víc než dost.

Takového člověka poznáš hned, nebudeš pochybovat. Bude to celé prostě úplně jiné. Přestože třeba beze slov… Poznáš ten rozdíl. Samotná přítomnost takového člověka bude uvolňující. Možná se budeš z počátku bát, ale dříve či později zjistíš, že nemusíš. A tehdy ti to dojde. Totiž, že jsi nalezla domov.

Nic menšího si nezasloužíš.
Nic menšího si nikdo nezaslouží.
Prostě jen být tím, kým jsi, a být za to milována.

To je jediné, co je pro tebe vhodné.
Nespokoj se s ničím jiným.
Nespokoj se s láskou, která je podmíněná.

Proč?

Protože nemusíš.