Láska a vztahy Všechny články

Znamení zvěrokruhu a jak je těžké je milovat

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Vodnáři, jste velmi úžasné bytosti, opravdu. Jste upřímní, chytří, nezávislí. Ale když dojde na lásku, máte tak nějak zafixovaný způsob, jak s ní nakládat. Jakmile se vám totiž někdo trochu přiblíží, jakoby jste se něčeho zalekli. Máte tendenci tyto lidi odstřihnout, uzavřít se před nimi. Svým způsobem se opravdu děsíte emocionální intimitě. A tento emocionální odstup je právě to, co vás dělá velmi těžkými partnery ve vztahu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Není úplně těžké se do vás zamilovat, milé Ryby, ale není to ani úplně nejjednodušší. Když už člověk získá šanci vás opravdu poznat se všemi kvalitami, kterými oplýváte, pak je velká pravděpodobnost, že se do vás zamiluje a už nepustí. Ale většinu času tato příležitost prostě nevznikne, protože jste rezervovaní lidé, kteří na začátku vztahu s lidmi neprojevují sami sebe na plno. Ostatní pak mají dojem, že se nezajímáte, přestože ve skutečnosti ano.

Beran (21.3. – 20.4.)

Důvod, proč je do vás tak jednoduché se zamilovat, je ten, že máte kolem sebe úžasnou proudící energii, milujete dobrodružství, zábava je pro vás velmi důležitá a nebojíte se vykročit ze své zóny pohodlí. Co však někdy komplikuje vaše romantické vztahy je to, že se bojíte závazků. Na začátku nových vztahů jste neurčití, trochu znejišťujete druhého. To občas lidi vyděsí k ústupu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Zamilovat se do Býka je velmi prosté. Zcela neopakovatelná vřelost, loajalita a duchaplnost, kterou oplýváte, není co víc povídat. Ačkoli jste někdy tvrdohlaví a mluvíte si svoje, pravdou zůstává, že jste nesmírně hodní lidé. Ostatní, jsou-li silné osobnosti dostatečně na to, aby zvládli vaše temnější stránky, vás budou milovat až za hrob.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Podobně jako Vodnář i Blíženci jsou obtížné bytosti, protože lidé, kteří se do vás zamilovávají, tak nějak úplně neví, do koho se vlastně zamilovávají. V jednu chvíli jste tak úžasně společenští, otevření a důvěrní… a v druhé chvíli jakoby se vám v hlavě něco „přeplo“. Jste uzavření, nesmělí se pootevřít, chráníte si nitro. Dokud se nenaučíte tyto tendence ovládat a umožníte lidem vidět, kdo jste, bude to velmi obtížné.

Rak (22.6. – 22.7.)

Většina lidí by nejspíš řekla, že se zamilovat do Raka dá velice velice snadno a bez jakéhokoliv úsilí. Jste moudří a svědomití lidé, kteří vždy soucítí a rozumí ostatním. Díky vám se ostatní cítí tak, že na nich opravdu záleží. Nikdy se nemůže stát, že by pro někoho bylo komplikované se do vás zamilovat. Možná naopak – je to až moc jednoduché.

Lev (23.7. – 22.8.)

Lve, je velmi jednoduché zamilovat se do tvého vroucího srdce, tvého entuziasmu, volnomyšlenkářství a odvahy. Důvod, proč je ale i tak těžké se do tebe zamilovat, přestože je to vlastnost, která tě může dostat na vrchol, je právě tvá pýcha, která se často staví do cesty. Máš své vlastní cesty a způsoby, které projektuješ na ostatní lidi, a máš tendence vše ovládat. To je pak složité pro někoho, kdo o tebe má potenciální zájem.

Panna (23.8. – 22.9.)

Kdyby měli lidé šanci vás opravdu poznat, milé Panny, měli by tak strašně moc důvodů, proč se do vás zamilovat! Vaše inteligence, uklidňující energie, duchovní hloubka, schopnost vést zajímavé rozhovory… mnoho dalšího. Problém tkví v tom, že lidé obvykle nemají šanci vás opravdu poznat a pochopit. Bojíte se totiž otevřít druhým. Příliš přemýšlíte, co se týká romantických vztahů, drahé Panny. Jste posedlí myšlenkami „co když“. Jste až moc často mimo, kdesi daleko ve své mysli.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Váhy, ačkoli jsou skromné, jsou pravděpodobně zvyklé na to, že se do nich ostatní zamilovávají. Díky vám se ostatní cítí vítaní a celkově příjemně ve vaší přítomnosti. Jste otevření, přátelští, máte velmi neodolatelné charisma a šarm. Jediná věc, která vás někdy může držet trochu zpět, je vaše nerozhodnost. Někdy se prostě nedokážete rozhodnout, co opravdu chcete.

Štír (24.10. – 22.11.)

Důvod číslo jedna, proč se vaše romantické vztahy hroutí, je vaše zcela nezvladatelná žárlivost. Jako byste to snad měli vrozené do morku kostí. Máte v sobě magnetickou a silnou energii, víte, co chcete, a celkově jste velmi charismatické osobnosti. Ale jakmile se vám nedostává ujištění a závazku od někoho, v koho vložíte své city, jste posedlí myšlenkami na to, s kým zrovna jsou, nebo co dělají. Všechno se pak stává moc intenzivní a rychlé, ačkoli je vztah třeba na začátku. Lidé pak nemají šanci se do vás opravdu zamilovat, když už tak brzy vznikají problémy a argumenty.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Když jsou lidé kolem vás, milí Střelci, cítí se o tolik víc nadšení a plní energie! Není těžké se do vás zamilovat, takový je fakt. I malé věci se díky vám zdají být zábavné, rozveselující a plnící energií. Máte neobyčejnou schopnost být zvídaví za všech okolností i v těch nejmenších „hloupostech“. To je až magnetická hravost.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ach, ti ambiciozní a těžce pracující Kozorozi. Je spoustu důvodů, proč by se do vás někdo zamiloval! Je zde však důvod, proč se o lásku ochuzujete, a to je tím, že máte tak nízké mínění o hlubokých vztazích. Jako byste se snažili nad vším přemýšlet moc logicky a racionálně, čímž však odsuzujete potenciální vášnivé poblouznění k zániku ještě před tím, než vůbec začne.